Podinspektor w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami i Geodezji

Informacja o wyniku naboru na PODINSPEKTORA W WYDZIALE GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI I GEODEZJI – REFERACIE ADMINISTROWANIA GRUNTAMI

Urząd Miasta Gdyni informuje o zakończonym naborze na stanowisko PODINSPEKTORA W WYDZIALE GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI I GEODEZJI – REFERACIE ADMINISTROWANIA GRUNTAMI

Adres: Urząd Miasta Gdyni, al. Marszałka Piłsudskiego 52/54

Wyniki naboru:
Imię i nazwisko:         Beata Borsuk
Zamieszkała:               Gdynia

Uzasadnienie: Komisja podjęła decyzję o wyborze pani Beaty Borsuk. Spośród 4 osób uczestniczących w rozmowie kwalifikacyjnej pani Beata Borsuk okazała się najlepszą kandydatką. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydatka wykazała się niezbędną wiedzą oraz przygotowaniem zawodowym.
Pani Beata Borsuk ukończyła studia wyższe na kierunku pedagogika. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydatka wykazała się bardzo dobrą znajomością wymaganych przepisów. Z racji faktu wcześniejszego doświadczenia zawodowego związanego z rozpatrywaniem wniosków, przygotowywaniem umów i aneksów z kontrahentami, prowadzeniem korespondencji z klientami i urzędami, kandydatka nabyła niezbędną praktykę do pracy na wskazanym stanowisku. Kandydatka jest osobą komunikatywną, konkretną, umiejącą odnaleźć się w trudnych sytuacjach zawodowych.

Nabór przeprowadzono na podstawie analizy wykształcenia i dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej kandydatów oraz w oparciu o rozmowę kwalifikacyjną, podczas której kandydaci prezentowali swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe.

 

 

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Violetta Sesiuk
Wprowadził informację: Dorota Kubalska-Krężel
Data wytworzenia informacji: 22.06.2017
Data udostępnienia informacji: 22.06.2017