Podinspektor w Wydziale Budynków - Referacie Remontów i Eksploatacji

Informacja o wyniku naboru na PODINSPEKTORA W WYDZIALE BUDYNKÓW – REFERACIE REMONTÓW I EKSPLOATACJI

Urząd Miasta Gdyni informuje o zakończeniu naboru na stanowisko PODINSPEKTORA W WYDZIALE BUDYNKÓW - REFERACIE REMONTÓW I EKSPLOATACJI

Adres: Urząd Miasta Gdyni, al. Marszałka Piłsudskiego 52/54 

Wyniki naboru:
Imię i nazwisko:         Marta Karwowska
Zamieszkały:               Gdynia
Imię i nazwisko:         Aleksandra Thiel
Zamieszkały:               Wejherowo

Uzasadnienie: Komisja podjęła decyzję o wyborze pani Marty Karwowskiej i Aleksandry Thiel. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej panie Marta Karwowska i Aleksandra Thiel wykazały się niezbędnym przygotowaniem zawodowym oraz wymaganą wiedzą zawodową.
Pani Marta Karwowska ukończyła studia inżynierskie na kierunku budownictwo. Kandydatka posiada doświadczenie zawodowe związane z wykonywaniem kosztorysów budowlanych, przygotowywaniem dokumentacji przetargowej, uczestniczyła w odbiorach prac budowlanych.
Pani Aleksandra Thiel ukończyła studia inżynierskie na kierunku budownictwo oraz studia licencjackie na kierunku zarządzanie. Kandydatka posiada doświadczenie zawodowe związane z przygotowywaniem dokumentacji remontowej, inwentaryzacją budynków.
Kandydatki są osobami  komunikatywnymi, otwartymi i konkretnymi.

Nabór przeprowadzono na podstawie analizy wykształcenia i dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej kandydata oraz w oparciu o rozmowę kwalifikacyjną, podczas której kandydat prezentował swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe.

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Violetta Sesiuk
Wprowadził informację: Dorota Kubalska-Krężel
Data wytworzenia informacji: 29.08.2017
Data udostępnienia informacji: 29.08.2017