Kierownik w Samodzielnym Referacie - Infolinia Urzędu Miasta

Informacja o wyniku naboru na stanowisko KIEROWNIK W SAMODZIELNYM REFERACIE - INFOLINIA URZĘDU MIASTA

Urząd Miasta Gdyni informuje o zakończeniu naboru na stanowisko KIEROWNIK W SAMODZIELNYM REFERACIE - INFOLINIA URZĘDU MIASTA
Adres: Urząd Miasta Gdyni, Al. Marszałka Piłsudskiego 52/54

Wyniki naboru:
Imię i nazwisko:         Piotr Wiśniewski
Zamieszkały:             Gdynia

Uzasadnienie: Spośród 4 kandydatów uczestniczących w rozmowie kwalifikacyjnej Pan Piotr Wiśniewski okazał się najodpowiedniejszym kandydatem. Pan Piotr Wiśniewski ukończył studia magisterskie na kierunku stosunki międzynarodowe oraz studia podyplomowe z zakresu kierowania projektami UE. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe kandydata związane było m.in. z wdrażaniem elektronicznych usług takich jak Cyfrowy Urząd. Ponadto kandydat posiada doświadczenie zawodowe w obsłudze trudnego interesanta, oraz w przeprowadzaniu szkoleń. Kandydat jest osobą komunikatywną, otwartą, kreatywną, posiadającą zdolności organizacyjne. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej kandydat wykazał się wymaganą wiedzą.

Nabór przeprowadzono na podstawie analizy wykształcenia i dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej kandydatów oraz w oparciu o rozmowę kwalifikacyjną, podczas której kandydaci prezentowali swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe.

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Violetta Sesiuk
Wprowadził informację: Daniel Czaja
Data wytworzenia informacji: 14.08.2017
Data udostępnienia informacji: 14.08.2017