Inspektor w Wydziale Gospodarki Nieruchomościami i Geodezji - Referacie Zarządu Nieruchomościami

Informacja o wyniku naboru na INSPEKTORA W WYDZIALE GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI I GEODEZJI – REFERACIE ZARZĄDU NIERUCHOMOŚCIAMI

Urząd Miasta Gdyni informuje o zakończeniu naboru na INSPEKTORA W WYDZIALE GOSPODARKI NIERUCHOMOŚCIAMI I GEODEZJI – REFERACIE ZARZĄDU NIERUCHOMOŚCIAMI
Adres: Urząd Miasta Gdyni, al. Marszałka Piłsudskiego 52/54

Wyniki naboru:
Imię i nazwisko:         Marzena Grenda
Zamieszkały:              Gdynia

Uzasadnienie: Komisja podjęła decyzję o wyborze pani Marzeny Grendy. Spośród 3 kandydatów uczestniczących w rozmowie kwalifikacyjnej wybrana kandydatka posiada najodpowiedniejsze kwalifikacje i predyspozycje osobowościowe.
Pan Marzena Grenda posiada wykształcenie magisterskie na kierunku  administracja. Kandydatka posiada doświadczenie zawodowe w zakresie prowadzenia postępowań w sprawach sprzedaży bezprzetargowej nieruchomości na rzecz użytkowników wieczystych, regulacji stanów prawnych nieruchomości, aktualizacji rocznych opłat z tytułu użytkowania wieczystego, które jest niezbędne do pracy na wskazanym stanowisku. Kandydatka jest osobą komunikatywną, konkretną, umiejącą odnaleźć się w trudnych sytuacjach zawodowych.

Nabór przeprowadzono na podstawie analizy wykształcenia i dotychczasowego przebiegu pracy zawodowej kandydatów oraz w oparciu o rozmowę kwalifikacyjną, podczas której kandydaci prezentowali swoje kwalifikacje i umiejętności zawodowe.

 

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Violetta Sesiuk
Wprowadził informację: Dorota Kubalska-Krężel
Data wytworzenia informacji: 29.08.2017
Data udostępnienia informacji: 29.08.2017