Rozstrzygnięcie konkursu na „Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni” oraz „Organizację w Gdyni imprez sportowych” w 2017 r.

 Prezydent Miasta Gdyni

informuje o wyniku otwartego konkursu ofert na wspieranie realizacji zadań publicznych: „Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni” oraz „Organizacja w Gdyni dla dzieci i młodzieży imprez sportowych w 2017 roku, ogłoszonego na mocy Zarządzenia Nr 6056/17/VII/P Prezydenta Miasta Gdyni z dnia 18 kwietnia 2017 roku

Lista rankingowa ofert wg oceny Komisji Oceniającej:

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej:

  1. Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej – 93,0 pkt;
  2. Uczniowski Klub Sportowy Jantar – 89,8 pkt;

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo:

  1. Uczniowski Klub Sportowy Galeon – 92,8 pkt;
  2. Wojskowy Klub Sportowy Flota – 89,0 pkt;
  3. Uczniowski Klub Sportowy Opty – 70,0 pkt;
  4. Uczniowski Klub Sportowy Omega – 39,6 pkt;

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki:

  1. Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki – 94,2 pkt;
  2. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki – 81,0 pkt;
  3. Gdyński Klub Koszykówki Arka SA – 66,2 pkt;
  4. Uczniowski Klub Sportowy Omega – 52,8 pkt;

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki i biegu na orientację:

  1. Wojskowy Klub Sportowy Flota – 93,0 pkt;
  2. Klub Lekkoatletyczny Gdynia – 80,0 pkt;
  3. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 – 59,2 pkt;

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej:

  1. Stowarzyszenie Inicjatywa Arka – 94,2 pkt;
  2. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia-Akademia Piłkarska – 83,6 pkt;
  3. Arka Gdynia – Sportowa Spółka Akcyjna – 78,6 pkt;
  4. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia – 75,6 pkt;
  5. Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP Gdynia – 65,6 pkt;
  6. Gdyńska Akademia Piłkarska Dąbrowa – 57,4 pkt;
  7. Ognisko TKKF Checz – 57,0 pkt;
  8. Fundacja Sztorm – 50,4 pkt;
  9. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa – 43,2 pkt.
  10. Uczniowski Klub Sportowy Iskra – 38,8 pkt;
  11. Uczniowski Klub Sportowy Akademia Piłkarska Pomorzanin – 36,2 pkt;

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej:

  1. Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej – 89,0 pkt;
  2. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa – 60,8 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej:

  1. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat – 77,0 pkt;
  2. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki – 72,4 pkt;
  3. Uczniowski Klub Sportowy Omega – 44,6 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania i pływania w płetwach:

  1. Klub Sportowy Delfin – 94,2 pkt;
  2. Uczniowski Klub Sportowy Siódemka – 74,2 pkt;

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby i rugby 7:

  1. Rugby Club Arka Gdynia – 86,4 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie sportów walki:

  1. Klub Sportowy Bombardier – 84,8 pkt;
  2. Klub Sportowy Maximus – 66,8 pkt
  3. Klub Sportowy Sako – 48,0 pkt;

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie strzelectwa sportowego:

  1. Wojskowy Klub Sportowy Flota – 92,4 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie sztuk walki

  1. Karate Klub Gdynia – 69,6 pkt;
  2. Klub Karate Tradycyjnego – 62,2 pkt;
  3. Pomorski Klub Karate Kyokushin – 50,4 pkt.
  4. Gdyński Klub Kyokushin -kan Karate-do – 45,4 pkt;

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa stołowego:

  1. Uczniowski Klub Sportowy Orlik – 70,6 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa

  1. Yacht Klub Polski Gdynia – 95,4 pkt;
  2. Miejski Klub Żeglarski Arka – 83,8 pkt;
  3. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM – 61,4 pkt;
  4. Yacht Klub Stal Gdynia – 50,4 pkt.

Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w pozostałych dyscyplinach sportu i rekreacji:

  1. Wojskowy Klub Sportowy Flota (tenis ziemny) – 82,8 pkt;
  2. Hokejowy UKS Niedźwiadki (hokej na lodzie) – 74,8 pkt;
  3. Uczniowski Klub Sportowy MDK (szachy) – 74,4 pkt;
  4. Wojskowy Klub Sportowy Flota (szachy) – 68,4 pkt;
  5. Wojskowy Klub Sportowy Flota (podnoszenie ciężarów) – 65,4 pkt;
  6. Fundacja Nova ( tenis ziemny) – 62,6 pkt;
  7. Klub Sportowy Badminton School ( badminton) – 61,8 pkt
  8. Gdyńska Akademia Tenisowa (tenis ziemny) – 48,6 pkt;
  9. Uczniowski Klub Sportowy Siedemnastka (rekreacja: p. nożna, koszykówka, siatkówka, lekka atletyka) – 45,0 pkt;
  10. Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt (rekreacja: strzelectwo sportowe) – 39,2 pkt;
  11. Uczniowski Klub Sportowy Złoty Tur (armwrestling-siłowanie na ręce) – 36,6 pkt;
  12. Uczniowski Klub Sportowy Orlik (rekreacja: koszykówka, piłka nożna, piłka siatkowa) – 35,0 pkt;
  13. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia (rekreacja -piłka siatkowa) – 32,6 pkt;

Organizacja w Gdyni dla dzieci i młodzieży imprez sportowych:

  1. Klub Sportowy Delfin Gdynia – VII Ogólnopolskie zawody pływackie – Gdyńskie Delfinarium – 93,6 pkt;
  2. Yacht Klub Polski Gdynia – Międzynarodowe regaty o Puchar Trenerów dla klasy Optimist– 91,6 pkt;
  3. Uczniowski Klub Sportowy Galeon – Organizacja imprezy sportowej dla dzieci i młodzieży – Drużynowy Turniej Dzieci w judo – 80,6 pkt;
  4. Klub Sportowy Bombardier - VI Memoriał im. Brunona Bendiga – 79,2 pkt;
  5. Yacht Klub Polski Gdynia - Jesienny Puchar Gdyni – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w klasie Optimist – 78,2 pkt;
  6. Klub Sportowy Bombardier - V Ogólnopolski Turniej Bokserski im. Mariana Karolaka– 75,4 pkt;
  7. Wojskowy Klub Sportowy Flota - Puchar Gdyni - zawody w strzelaniach pneumatycznych – 72,2 pkt;
  8. Yacht Klub Stal Gdynia - Organizacja regat o Błękitną Gwiazdę Optimista w klasie Optimist dla dzieci do lat 9 oraz dla młodzieży do lat 15 w klasie Open Bic – 71,6 pkt;
  9. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM - Organizacja regat żeglarskich Puchar Opti – 70,6 pkt;
  10. Wojskowy Klub Sportowy Flota - Turniej tenisowy Gdynia Tennis Kids Cup – 63,6 pkt;
  11. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa - Halowe turnieje piłki nożnej chłopców Cisowa Cup 2017 – 63,0 pkt;
  12. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat - ALPAT VOLLEY – XII cykl ogólnodostępnych turniejów mini piłki siatkowej dla dziewcząt i chłopców – 53,0 pkt;
  13. Gdyńska Akademia Tenisowa - Mikołajkowy Turniej sportowy dla dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie tenisa ziemnego – 50,2 pkt;
  14. Ognisko TKKF Checz Gdynia - Gdyńska Liga Podwórkowa - cykl turniejów dla dzieci i młodzieży z Gdyni – 42,2 pkt;
  15. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 - Otwarte Mistrzostwa Gdyni w średniodystansowym biegu na orientację – 33,8 pkt:
  16. Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt - Liga strzelectwa sportowego" – 29,6 pkt;

Wykaz podmiotów,
którym przyznano dotacje na mocy Zarządzenia Nr 6290/17/VII/P Prezydenta Miasta Gdyni z dnia 13 czerwca 2017 r. 

  1. Arka Gdynia Sportowa Spółka Akcyjna na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej w wieku 16-18 lat kwota dotacji 33.000 zł.;
  2. Fundacja Sztorm na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kobiet kwota dotacji 7.000 zł.;
  3. Fundacja Nova na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa - kwota dotacji 4.500 zł.;
  4. Gdyńska Akademia Piłkarska Dąbrowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 10.000 zł.;
  5. Gdyńska Akademia Tenisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa ziemnego kwota dotacji 2.500 zł.;
  6. Gdyńska Akademia Tenisowa na zadanie: Mikołajkowy Turniej sportowy dla dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie tenisa ziemnego kwota dotacji 500 zł;
  7. Gdyński Klub Koszykówki Arka Spółka Akcyjna na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki w kat. wiekowej U18 i U20 kwota dotacji 10.000 zł.;
  8. Gdyński Klub Kyokushin-Kan Karate-Do na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate kyokushin kwota dotacji 3.500 zł.;
  9. Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w koszykówce w kat. wiekowych U11 do U22 kwota dotacji 37.000 zł.;
  10. Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej dziewcząt kwota dotacji 50.000 zł.
  11. Hokejowy Uczniowski Klub Sportowy Niedźwiadki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni w zakresie hokeja na lodzie kwota dotacji 8.125 zł;
  12. Karate Klub Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate tradycyjnym kwota dotacji 4.500 zł.;
  13. Klub Karate Tradycyjnego na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate tradycyjnym kwota dotacji 4.000 zł.;
  14. Klub Lekkoatletyczny Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki kwota dotacji 26.000 zł.;
  15. Klub Sportowy Badminton School na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w badmintonie kwota dotacji 3.000 zł.;
  16. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu kwota dotacji 23.000 zł.;
  17. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: V Ogólnopolski Turniej Bokserski im. Mariana Karolaka kwota dotacji 2.200 zł;
  18. Klub Sportowy Bombardier na zadanie: VI Memoriał im. Brunona Bendiga kwota dotacji 3.000 zł;
  19. Klub Sportowy Delfin Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania kwota dotacji 41.600 zł;
  20. Klub Sportowy Delfin Gdynia na zadanie: VII Ogólnopolskie zawody pływackie – Gdyńskie Delfinarium kwota dotacji 4.000 zł;
  21. Klub Sportowy Maximus na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie kick-boxingu kwota dotacji 7.000 zł;
  22. Klub Sportowy Sako na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu kwota dotacji 5.000 zł;
  23. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie halowej piłki siatkowej kwota dotacji 14.000zł;
  24. Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat na zadanie: ALPAT VOLLEY – XII cykl ogólnodostępnych turniejów mini piłki siatkowej dla dziewcząt i chłopców kwota dotacji 1.000 zł;
  25. Miejski Klub Żeglarski Arka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa kwota dotacji 71.000 zł;
  26. Ognisko TKKF Checz Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 8.000 zł;
  27. Ognisko TKKF Checz Gdynia na zadanie: Gdyńska Liga Podwórkowa - cykl turniejów dla dzieci i młodzieży kwota dotacji 500 zł;
  28. Pomorski Klub Karate Kyokushin na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate kyokushin kwota dotacji 4.000 zł;
  29. Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć sportowo-rekreacyjnych w zakresie strzelectwa sportowego kwota dotacji 1.200 zł;
  30. Pomorskie Stowarzyszenie Aktywności Terenowej Kompozyt na zadanie: Liga strzelectwa sportowego kwota dotacji 500 zł;
  31. Rugby Club Arka Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby i rugby 7 kwota dotacji 18.200 zł;
  32. Stowarzyszenie Akademia Piłkarska KP Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 22.000 zł;
  33. Stowarzyszenie Gdyńska Akademia Koszykówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki w kat. wiekowej U13 - U16 kwota dotacji 17.000 zł;
  34. Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej kwota dotacji 21.500 zł;
  35. Stowarzyszenie Inicjatywa Arka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 80.000 zł;
  36. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki kwota dotacji 28.000 zł;
  37. Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia - Akademia Piłkarska na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 62.000zł;
  38. Uczniowski Klub Sportowy Akademia Piłkarska Pomorzanin na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 6.000 zł;
  39. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie biegu na orientację kwota dotacji 6.000 zł;
  40. Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45 na zadanie: Otwarte Mistrzostwa Gdyni w średniodystansowym biegu na orientację kwota dotacji 500 zł;
  41. Uczniowski Klub Sportowy Chylonia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych w zakresie piłki siatkowej kwota dotacji 1.000 zł
  42. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej dziewcząt kwota dotacji 7.500 zł;
  43. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 6.000 zł;
  44. Uczniowski Klub Sportowy Cisowa na zadanie: Halowe turnieje piłki nożnej chłopców Cisowa Cup 2017 kwota dotacji 1.500 zł;
  45. Uczniowski Klub Sportowy Gdyńska Akademia Siatkówki na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej kwota dotacji 11.000 zł;
  46. Uczniowski Klub Sportowy Galeon na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo kwota dotacji 39.500 zł;
  47. Uczniowski Klub Sportowy Galeon na zadanie: Organizacja imprezy sportowej dla dzieci i młodzieży - Drużynowy Turniej Dzieci w judo kwota dotacji 1.800 zł;
  48. Uczniowski Klub Sportowy Iskra na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej kwota dotacji 8.000 zł;
  49. Uczniowski Klub Sportowy Jantar na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej kwota dotacji 21.500 zł;
  50. Uczniowski Klub Sportowy MDK Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie szachów kwota dotacji 3.500 zł;
  51. Uczniowski Klub Sportowy Omega na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki kwota dotacji 3.000 zł;
  52. Uczniowski Klub Sportowy Omega na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo kwota dotacji 1.500 zł;
  53. Uczniowski Klub Sportowy Omega na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej kwota dotacji 2.500 zł;
  54. Uczniowski Klub Sportowy Opty na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo kwota dotacji 9.700 zł;
  55. Uczniowski Klub Sportowy Orlik na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa stołowego kwota dotacji 9.000 zł;
  56. Uczniowski Klub Sportowy Orlik na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu piłki siatkowej, koszykówki i piłki nożnej kwota dotacji 1.000 zł;
  57. Uczniowski Klub Sportowy Siedemnastka na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu piłki nożnej, koszykówki, siatkówki i lekkiej atletyki kwota dotacji 2.500 zł;
  58. Uczniowski Klub Sportowy Siódemka na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania kwota dotacji 18.400 zł;
  59. Uczniowski Klub Sportowy Złoty Tur na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w sportach siłowych–armwrestlingu kwota dotacji 1.300 zł;
  60. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa kwota dotacji 16.000 zł;
  61. Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM na zadanie: Organizacja regat żeglarskich Puchar Opti kwota dotacji 1.800 zł;
  62. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo kwota dotacji 16.000 zł;
  63. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie strzelectwa sportowego kwota dotacji 18.500 zł;
  64. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w szachach kwota dotacji 3.000 zł;
  65. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie podnoszenie ciężarów kwota dotacji 4.000 zł;
  66. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki kwota dotacji 30.000 zł;
  67. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa ziemnego kwota dotacji 9.000 zł;
  68. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Puchar Gdyni - zawody w strzelaniach pneumatycznych kwota dotacji 1.000 zł;
  69. Wojskowy Klub Sportowy Flota na zadanie: Turniej tenisowy Gdynia Tennis Kids Cup kwota dotacji 1.200 zł;
  70. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa kwota dotacji 85.000 zł;
  71. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Międzynarodowe regaty o Puchar Trenerów dla klasy Optimist kwota dotacji 3.000 zł;
  72. Yacht Klub Polski Gdynia na zadanie: Jesienny Puchar Gdyni – Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików w klasie Optimist kwota dotacji 1.500 zł;
  73. Yacht Klub Stal Gdynia na zadanie: Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa w kl. Optimist kwota dotacji 10.000 zł.
  74. Yacht Klub Stal Gdynia na zadanie: Organizacja regat o Błękitną Gwiazdę Optimista w klasie Optimist dla dzieci do lat 9 oraz dla młodzieży do lat 15 w klasie Open Bic - kwota dotacji 1.000 zł

     

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Marek Łucyk
Wprowadził informację: Hanna Richert
Data wytworzenia informacji: 14.06.2017
Data udostępnienia informacji: 14.06.2017