Rozstrzygnięcie konkursu : Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni oraz organizacja w Gdyni imprez sportowych w 2015 roku

Lista rankingowa ofert w/g oceny Komisji Oceniającej:
Nazwa zadania
Nazwa organizacji
Liczba punktów
Miejsce w rankingu w poszczególnych  grupach zadań
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży:
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej
Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej
93,50
1
Uczniowski Klub Sportowy Jantar
85,00
2
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo
Uczniowski Klub Sportowy Galeon
94,75
1
Wojskowy Klub Sportowy Flota
79,50
2
Uczniowski Klub Sportowy Omega
59,00
3
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki
Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki
95,00
1
Uczniowski Klub Sportowy Omega
51,00
2
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki i biegu na orientację
Wojskowy Klub Sportowy Flota
91,75
1
Klub Lekkoatletyczny Gdynia
86,00
2
Uczniowski Klub Sportowy  Azymut 45
75,00
3
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej
Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
93,00
1
Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia - Akademia Piłkarska
91,00
2
Arka Gdynia Sportowa Spółka Akcyjna
89,50
3
Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia
87,00
4
Fundacja Sztorm
78,00
5
Uczniowski Klub Sportowy Iskra
75,35
6
Uczniowski Klub Sportowy Cisowa
70,00
7
Stowarzyszenie KP Gdynia
69,25
8
Ognisko TKKF Checz Gdynia
63,50
9
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej
Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej
95,00
1
Uczniowski Klub Sportowy Cisowa
77,75
2
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej
Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat
84,75
1
Uczniowski Klub Sportowy Trefl
80,00
2
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania i pływania w płetwach
Klub Sportowy Delfin
96,75
1
Uczniowski Klub Sportowy Siódemka
77,25
2
Oddział PTTK Mar. Wojennej przy Klubie Marynarki Wojennej
63,00
3
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby
Rugby Club Arka Gdynia
91,25
1
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie sportów walki
Klub Sportowy Bombardier
88,75
1
Klub Sportowy Maximus
77,75
2
Klub Sportowy Sako
77,00
3
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie  strzelectwa sportowego
Wojskowy Klub Sportowy Flota
95,75
1
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie  sztuk walki
Karate Klub Gdynia
93,73
1
Klub Karate Tradycyjnego
82,25
2
Gdyński Klub Kyokushin -kan Karate-do
77,50
3
Pomorski Klub Karate Kyokushin
54,50
4
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie  żeglarstwa
Yacht Klub Polski Gdynia
98,00
1
Miejski Klub Żeglarski Arka
92,50
2
Yacht Klub Stal Gdynia
75,25
3
Uczniowski Klub Żeglarski Opti CWM
69,75
4
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w pozostałych dyscyplinach sportu i rekreacji
Hokejowy UKS Niedźwiadki (hokej na lodzie)
93,35
1
Wojskowy Klub Sportowy Flota (tenis ziemny)
89,75
2
Automobilklub Morski Klub Obywatelski (sport motorowy)
80,25
3
Wojskowy Klub Sportowy Flota podnoszenie ciężarów)
79,75
4
Uczniowski Klub Sportowy MDK (szachy)
77,50
5
Wojskowy Klub Sportowy Flota (szachy)
77,00
6
Uczniowski Klub Sportowy Siedemnastka (rekreacja: p. nożna, koszykówka, tenis stołowy, lekka atletyka)
66,00
7
Uczniowski Klub Sportowy  Złoty Tur (armwrestling-siłowanie na ręce)
64,25
8
Uczniowski Klub Sportowy  Orlik (rekreacja: koszykówka, piłka nożna, piłka siatkowa)
62,25
9
Uczniowski Klub Sportowy  Chylonia (rekreacja - koszykówka)
60,00
10
Uczniowski Klub Sportowy  Chylonia
(rekreacja -piłka siatkowa)
57,50
11
Organizacja imprez sportowych w Gdyni:
Puchar Arki - eliminacje do Mistrzostw Świata i Europy w kl. LAS, LAR, LAS 4,7
Miejski Klub Żeglarski Arka
94,75
1
Regaty II Eliminacja do Mistrzostw Świata i Europy kl. Optimist
Uczniowski Klub Żeglarski Opti CWM
92,75
2
Organizacja regat żeglarskich o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni
Yacht Klub Polski Gdynia
90,50
3
Cykl ogólnodostępnych turniejów mini piłki siatkowej dla dziewcząt i chłopców
Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat
86,75
4
Organizacja Regat Żeglarskich - Puchar YKP Gdynia dla klasy Optimist
Yacht Klub Polski Gdynia
85,75
5
XX Festiwal Skoku o Tyczce im. Walentego Wejmana
Klub Lekkoatletyczny Gdynia
85,50
6
Cykl turniejów o Puchar „Bombardierów z Wybrzeża"
Klub Sportowy Bombardier
82,25
7
Otwarte Mistrzostwa Gdyni  Dzieci w Judo
Uczniowski Klub Sportowy Galeon
80,75
8
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjalnej w kl. Optimist gr.B do lat 13, Open Bic do lat 14 i LAS 4,7 do 15 lat
Miejski Klub Żeglarski Arka
78,75
9
„Wyloguj się do życia i chodź pograć w piłkę"- cykl turniejów dla dzieci i młodzieży
Ognisko TKKF Checz
75,75
10
Gdynia Cup 2015 - Ogólnopolski Turniej Piłki Nożnej Dziewcząt
Ognisko TKKF Checz
72,25
11
Otwarte Mistrzostwa Gdyni - Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w średniodystansowym biegu na orientację
Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45
70,75
12
Organizacja Okręgowego Turnieju Bokserskiego w Gdyni
Klub Sportowy Sako
69,00
13
Gdyńska Szkolna Olimpiada Rowerowa
Stowarzyszenie In Gremio
64,00
14
Organizacja imprez sportowych - pt."Streetball pod dachem
Uczniowski Klub Sportowy Chylonia
51,25
15
 
Prezydent Miasta Gdyni na mocy Zarządzenia Nr 719/15/VII/P z dnia 27 stycznia 2015 r. przyznał dotacje na wspieranie realizacji zadania publicznego - „Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni oraz organizacja w Gdyni imprez sportowych w 2015 roku" niżej wyszczególnionym podmiotom:
L. p.
Nazwa organizacji
Przyznana kwota dotacji
( w zł)
Nazwa zadania
1
Arka Gdynia Sportowa Spółka Akcyjna
21 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej
2
Automobilklub Morski - Klub Obywatelski
5 800,00
Szkolenie zawodników w sporcie kartingowym
3
Fundacja Sztorm
8 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej
4
Gdyński Klub Kyokushin - Kan Karate-Do
2 500,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate
5
Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki
44 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki
6
Gdyńskie Towarzystwo Piłki Ręcznej
45 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej
7
Hokejowy Uczniowski Klub Sportowy Niedźwiadki
14 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie hokeja na lodzie
8
Karate Klub Gdynia
7 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate
9
Klub Karate Tradycyjnego
4 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate
10
Klub Lekkoatletyczny Gdynia
20 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki
11
Klub Sportowy Bombardier
14 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu
12
Klub Sportowy Delfin Gdynia
35 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania
13
Klub Sportowy Maximus
8 500,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie kick-boxingu
14
Klub Sportowy Sako
7 500,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu
15
Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat
18 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej
16
Miejski Klub Żeglarski Arka
69 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa
17
Oddział PTTK Marynarki Wojennej przy Klubie Marynarki Wojennej
8 000,00
Szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania i pływania w płetwach
18
Pomorski Klub Karate Kyokushin
1 500,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w karate kyokushin
19
Rugby Club Arka Gdynia
20 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby
20
Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej
20 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej
21
Stowarzyszenie Inicjatywa Arka
70 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej
22
Stowarzyszenie Klub Piłkarski KP Gdynia
6 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej
23
Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia
18 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej
24
Stowarzyszenie Klub Sportowy Bałtyk Gdynia - Akademia Piłkarska
57 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej
25
Ognisko TKKF Checz Gdynia
5 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej
26
Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45
13 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie biegu na orientację
27
Uczniowski Klub Sportowy Chylonia
1 700,00
Szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu koszykówki
28
Uczniowski Klub Sportowy Chylonia
1 500,00
Szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu piłki siatkowej
29
Uczniowski Klub Sportowy Cisowa
7 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej
30
Uczniowski Klub Sportowy Cisowa
10 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej
31
Uczniowski Klub Sportowy Galeon
33 200,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo
32
Uczniowski Klub Sportowy Iskra
8 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej
33
Uczniowski Klub Sportowy Jantar
20 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej
34
Uczniowski Klub Sportowy MDK Gdynia
5 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie szachów
35
Uczniowski Klub Sportowy Omega
6 500,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki
36
Uczniowski Klub Sportowy Omega
1 500,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo
37
Uczniowski Klub Sportowy Orlik
2 000,00
Szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu piłki siatkowej, koszykówki, piłki nożnej
38
Uczniowski Klub Sportowy Orlik
10 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa stołowego
39
Uczniowski Klub Sportowy Siedemnastka
4 500,00
Szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu piłki nożnej, koszykówki, tenisa stołowego oraz lekkiej atletyki
40
Uczniowski Klub Sportowy Siódemka
12 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania
41
Uczniowski Klub Sportowy Trefl
17 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej
42
Uczniowski Klub Sportowy Złoty Tur
3 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w sportach siłowych - armwrestlingu
43
Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM
10 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa
44
Wojskowy Klub Sportowy Flota
15 000,00
Szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie strzelectwa sportowego
45
Wojskowy Klub Sportowy Flota
13 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa ziemnego
46
Wojskowy Klub Sportowy Flota
15 300,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo
47
Wojskowy Klub Sportowy Flota
5 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie podnoszenie ciężarów
48
Wojskowy Klub Sportowy Flota
22 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki
49
Wojskowy Klub Sportowy Flota
4 500,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w szachach
50
Yacht Klub Polski Gdynia
75 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa
51
Yacht Klub Stal Gdynia
16 000,00
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa w kl. Optimist, Europa, Laser
52
Stowarzyszenie In Gremio
2 000,00
Gdyńska Szkolna Olimpiada Rowerowa
53
Klub Lekkoatletyczny Gdynia
4 000,00
XX Festiwal Skoku o Tyczce im. Walentego Wejmana
54
Klub Sportowy Bombardier
4 000,00
Cykl turniejów o Puchar „Bombardierów z Wybrzeża"
55
Klub Sportowy Sako
2 000,00
Organizacja Okręgowego Turnieju Bokserskiego w Gdyni
56
Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe Alpat
4 500,00
ALPAT VOLLEY - Cykl ogólnodostępnych turniejów mini piłki siatkowej dla dziewcząt i chłopców
57
Miejski Klub Żeglarski Arka
5 500,00
Puchar Arki - eliminacje do Mistrzostw Świata i Europy w kl. LAS, LAR, LAS 4,7
58
Miejski Klub Żeglarski Arka
2 500,00
Wojewódzkie Igrzyska Młodzieży Szkolnej i Gimnazjalnej w kl. Optimist gr.B do lat 13, Open Bic do lat 14 i LAS 4,7 do 15 lat
59
Ognisko TKKF Checz Gdynia
2 200,00
„Gdynia Cup 2015" - Ogólnopolski Turniej piłki Nożnej Dziewcząt
60
Ognisko TKKF Checz Gdynia
2 500,00
„Wyloguj się do życia i chodź pograć w piłkę"- cykl turniejów dla dzieci i młodzieży z Gdyni
61
Uczniowski Klub Sportowy Azymut 45
2 000,00
Otwarte Mistrzostwa Gdyni - Mistrzostwa Województwa Pomorskiego w średniodystansowym biegu na orientację
62
Uczniowski Klub Sportowy Chylonia
1 000,00
Organizacja imprez sportowych
pt. Streetball pod dachem
63
Uczniowski Klub Sportowy Galeon
3 500,00
Otwarte Mistrzostwa Gdyni  Dzieci w Judo
64
Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM
5 500,00
Regaty II Eliminacja do Mistrzostw Świata i Europy kl. Optimist
65
Yacht Klub Polski Gdynia
4 800,00
Organizacja regat żeglarskich o Puchar Prezydenta Miasta Gdyni
66
Yacht Klub Polski Gdynia
4 000,00
Organizacja Regat Żeglarskich -
Puchar YKP Gdynia dla klasy Optimist

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Marek Łucyk
Wprowadził informację: Hanna Richert
Ostatnio zmodyfikował: Maciej Zaborski
Data wytworzenia informacji: 30.01.2015
Data udostępnienia informacji: 30.01.2015
Ostatnia aktualizacja: 30.01.2015
Data aktualizacji Czynność Osoba
30.01.2015 15:32 Korekta Maciej Zaborski
30.01.2015 15:14 Dodanie informacji Hanna Richert