Rozstrzygnięcie konkursu na "Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży oraz organizację imprez sportowych w 2011r."

 
Rozstrzygnięcie otwartego konkursu ofert na wpieranie realizacji zadania:
„Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni
oraz organizacja w Gdyni imprez sportowych w 2011 roku” 

Prezydent Miasta Gdyni na mocy Zarządzenia Nr 3199/11/VI/P z dnia 30 sierpnia 2011 r. przyznał dotacje na wsparcie realizacji zadania „Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni oraz organizacja w Gdyni imprez sportowych w 2011 roku niżej wyszczególnionym podmiotom: 

L.p.

Nazwa organizacji

Przyznana kwota dotacji ( w zł) 


Nazwa zadania

na wsparcie realizacji zadania:
 „sportowe szkolenie dzieci i młodzieży z terenu Gdyni”
1Fundacja SZTORM Gdynia15 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej
2Gdyński Klub Kyokushin-Kan Karate-Do4 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate
3Gdyński Klub Motorowy BAŁTYK4 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie sportu motorowego
4Hokejowy Uczniowski Klub Sportowy NIEDŹWIADKI8 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie hokeja na lodzie
5Koleżeńsko-Amatorskie Towarzystwo Sportowe ALPAT12 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej
6Klub Karate Tradycyjnego4 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie karate
7Klub Sportowy DELFIN 17 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania
8Klub Sportowy MAXIMUS3 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie kick-boxingu
9Kub Lekkoatletyczny Gdynia18 400Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki
10Miejski Klub Żeglarski ARKA15 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa
11Młodzieżowy Klub Sportowy VISTAL ŁĄCZPOL GDYNIA17 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej
12PTTK Zarząd Oddziału Marynarki Wojennej przy Klubie Marynarki Wojennej5 000 Szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania i pływania w płetwach
13Rugby Club ARKA Gdynia30 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie rugby i rugby 7
14Stowarzyszenie Gimnastyki Artystycznej10 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej
15Stowarzyszenie Inicjatywa ARKA40 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej
16Stowarzyszenie Klub Sportowy BAŁTYK40 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej
17Tenisowy Klub Sportowy ARKA11 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa
18Uczniowski Klub Sportowy AZYMUT 4512 900Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie biegu na orientację
19Uczniowski Klub Sportowy CHWARZNO4 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie unihokeja
20Uczniowski Klub Sportowy CHYLONIA4 000 Szkolenie dzieci i młodzieży w ramach zajęć rekreacyjnych z zakresu koszykówki i piłki siatkowej
21Uczniowski Klub Sportowy CISOWA2 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo
22Uczniowski Klub Sportowy CISOWA10 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej
23Uczniowski Klub Sportowy CISOWA3 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej
24Uczniowski Klub Sportowy GALEON11 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo
25Uczniowski Klub Sportowy ISKRA5 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki nożnej
26Uczniowski Klub Sportowy JANTAR10 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie gimnastyki artystycznej
27Uczniowski Klub Sportowy KAR-DO GDYNIA10 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki ręcznej
28Uczniowski Klub Sportowy OMEGA10 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie koszykówki
29Uczniowski Klub Sportowy OMEGA7 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej
30Uczniowski Klub Sportowy OPTY7 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo
31Uczniowski Klub Sportowy ORLIK1 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej
32Uczniowski Klub Sportowy ORLIK10 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa stołowego
33Uczniowski Klub Sportowy SIÓDEMKA3 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania
34Uczniowski Klub Sportowy SOKÓŁ8 441Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie boksu
35Uczniowski Klub Sportowy TREFL10 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie piłki siatkowej
36Uczniowski Klub Sportowy ZŁOTY TUR4 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie siłowania na ręce
37Uczniowski Klub Żeglarski OPTI CWM5 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa
38Wojskowy Klub Sportowy  FLOTA4 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie tenisa
39Wojskowy Klub Sportowy  FLOTA15 700Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie lekkiej atletyki
40Wojskowy Klub Sportowy  FLOTA10 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie judo
41Wojskowy Klub Sportowy  FLOTA15 000Szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie strzelectwa sportowego
42Wojskowy Klub Sportowy  FLOTA5 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie pływania
43Wojskowy Klub Sportowy  FLOTA11 000 Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie podnoszenia ciężarów
44Yacht Klub POLSKI GDYNIA15 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa
45Yacht Klub STAL Gdynia5 000Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży w zakresie żeglarstwa
na wsparcie realizacji zadania:
„ Organizacja w Gdyni imprez sportowych "
1Uczniowski Klub Sportowy ORLIK6 400XII Mistrzostwa Gdyni w tenisie stołowym
2Uczniowski Klub Sportowy SOKÓŁ5 160IX Ogólnopolski Turniej Bokserski Nadziei Olimpijskich
3Uczniowski Klub Sportowy GALEON7 328Drużynowy Turniej Dzieci w Judo
4Miejski Klub Żeglarski ARKA9 008Otwarte Mistrzostwa Okręgu Pomorskiego w kl. Laser, Laser Radial i Laser 4,7
5Uczniowski Klub Sportowy  CISOWA7 840Halowe Turnieje piłki nożnej chłopców Cisowa Cup 2011
6Wojskowy Klub Sportowy  FLOTA3 200XIX Otwarte Mistrzostwa Pomorza w judo dzieci im. Wiesława Sawickiego
7Gdyńskie Towarzystwo Koszykówki30 223Turniej koszykówki na hali pn. "3 x 3 Gdynia 2011
8Yacht Klub STAL Gdynia2 560Gdyńskie Regaty Zakończenia Sezonu
9Uczniowski Klub Sportowy CHYLONIA3 000Turniej koszykówki "Streetball pod dachem"
10Uczniowski Klub Sportowy CHYLONIA3 188Gdyńska Liga siatkówki dziewcząt Jesień 2011
11Uczniowski Klub Sportowy DWÓJKA4 597Otwarty turniej tenisa stołowego dla gdyńskiej młodzieży
12Uczniowski Klub Sportowy DWÓJKA4 332Otwarty turniej piłki siatkowej dla gdyńskiej młodzieży im. prof. Tadeusza Brzeskiego
13Klub Sportowy DELFIN Gdynia8 352Ogólnopolskie zawody pływackie "Gdyńskie Delfinarium"

Rejestr zmian

Podmiot udostępniający: Urząd Miasta Gdyni
Odpowiedzialny za treść: Marek Łucyk
Wprowadził informację: Paulina _Filipowicz
Ostatnio zmodyfikował: Paulina Filipowicz
Data wytworzenia informacji: 01.09.2011
Data udostępnienia informacji: 01.09.2011
Ostatnia aktualizacja: 01.09.2011
Data aktualizacji Czynność Osoba
01.09.2011 10:56 Aktualizacja treści Paulina Filipowicz
01.09.2011 10:42 Korekta Paulina Filipowicz
01.09.2011 10:36 Korekta Paulina Filipowicz
01.09.2011 10:33 Dodanie informacji Paulina Filipowicz