1285 (1085) 2017-07-28 - 2017-08-10

Kolejne sukcesy pływaków Delfina

Na odbywających się w dniach 8-9 lipca zawodach pływackich w Zagrzebiu Mateusz Arndt zajął drugie miejsce w pływaniu stylem dowolnym.
Reprezentant KS Delfin Gdynia na 50-metrowej pływalni w Zagrzebiu uzyskał czas 1,50 minuty na dystansie 200 m, oraz 3,56 minuty na dystansie 400 m. Na obu dystansach dało mu to drugie miejsce. W rywalizacji na dystansie 100 m pływak z Gdyni uplasował się tuż za podium.
Pływacy KS Delfin Gdynia z sukcesami brali udział w Mistrzostwach Polski Juniorów na pływalni 50-metrowej w Opolu i Lublinie.
Sztafeta chłopców 4x200 m stylem dowolnym w składzie: Michał Urbański, Szymon Leszega, Piotr Błański, Kacper Bielski zdobyła brązowy medal. W konkurencji 4x100 m stylem dowolnym gdyńscy pływacy zajęli 4. miejsce.