1231 (1031) 2016-03-25 - 2016-04-07

Sukcesy sportowe Bombardierów

W dniach 10-13 marca w Grudziądzu odbyły się Młodzieżowe Mistrzostw Polski Kobiet w boksie.
W zawodach wystąpiły cztery zawodniczki gdyńskiego „Bombardiera" z tego trzy wróciły do Gdyni z medalami:

- w wadze do 51 kg medal brązowy zdobyła Natalia Snadna,
 - w wadze do 75 kg medal brązowy wywalczyła Olga Balcerowska,
- w wadze 81 kg ponownie Mistrzynią Polski została Katarzyna Wachulska  zdobywając medal złoty.
Dużego pecha miała Kamila Serocka w wadze do  60 kg, która w  ćwierćfinale spotkała się  z byłą Mistrzynią Świata i brązową medalistką Igrzysk Europejskich w Baku  Anetą Rygielską i mimo ambitnej postawy przegrała. W klasyfikacji medalowej Klub Sportowy  Bombardier został sklasyfikowany na III miejscu w Polsce.
W Starogardzie Gdańskim 12.03.2016 odbył się mecz z Reprezentacją Maklemburgi w meczu wystąpiło dwóch zawodników Bombardiera Jakub Tomczak i Adrian Stanulewicz.
Zawodnicy z gdyni wygrali swoje walki z  rówieśnikami z Niemiec.  W eliminacjach do Mistrzostw Polski Juniorów startował Hubert  Benkowski, który pod dwóch zwycięstwach zakwalifikował się jako reprezentant województwa pomorskiego do mistrzostw Polski, które  odbędą się w Krakowie  w dniach 29.03 - 3.04.2016 r. Gratulujemy!
Sportowe szkolenie dzieci i młodzieży jest współfinansowane ze środków miasta Gdyni.