1216 (1016) 2015-11-20 - 2015-11-26

Judocy Galonu wygrali Festiwal Judo

Znakomicie spisali się młodzi Judocy gdyńskiego Galeonu na tradycyjnie rozgrywanym 7 listopada Festiwalu Judo o Puchar Prezydenta Grudziądza wygrywając punktację drużynową tego turnieju i zdobywając okazały puchar.
Sukces jest tym większy że na starcie tej imprezy stanęło ponad 300 zawodników reprezentujących 28 klubów. W sumie zawodnicy Galeonu zdobyli 14 medali. Na najwyższy stopniu podium uplasowali się zdobywając 6 złotych medali: Marcin Guszczin, Oskar Krzynówek, Dominika Kuźma-Ebel, Filip Waraksa, Staś Rutowicz, Jakub Sordyl. Srebrne medale wywalczyli: Krystian Kuźma-Ebel, Milena Wycichowska, Mateusz Szyperek, Bartosz Woźniak i Maksymilian Zeszutek, a brązowe Michał Dutczak, Tymoteusz Zeszutek oraz Dominik Góra.
Gratulacje dla podopiecznych trenerów Kasjana Kobus i Dawida Białowąsa.