1215 (1015) 2015-11-13 - 2015-11-19

Medale pływackich Mastersów

W dniach 26-27 września br. odbyły się VII Międzynarodowy Miting Pływacki – Masters. Grupę pływacką GDYNIA MASTERS reprezentowali i zdobyli medale:
Stefania Kowalska – 4 złote/na dystansach w stylu klasycznym i zmiennym/
Barbara Chomicka - 3 złote i 1 srebrny  /na dystansach w stylu motylkowym i grzbietowym/
Hanka Kania – 2 złote i 2 srebrne /na dystansach w stylu motylkowym i klasycznym/
Andrzej Skwarło – 1 złoty i 3 srebrne /na dystansach w stylu dowolnym i  klasycznym/
Andrzej Jacaszek – 3 złote i 1 srebrny /na dystansach w stylu klasycznym i dowolnym/
Maciej Piwowarczyk – 2 złote, 1 srebrny i 1 brązowy /na dystansach w stylu grzbietowym i  klasycznym/
Łącznie gdyńscy MASTERSI zdobyli 24 medale (15 złotych, 8 srebrnych i 1 brązowy). W klasyfikacji medalowej na 36 zespołów zajęli III miejsce. Warto wspomnieć o ogromnym sukcesie w bogatej karierze pływackiej Andrzeja Skwarły, który w sierpniu na Mistrzostwach Świata w Kazaniu zdobył brązowy medal na dystansie 100 metrów stylem klasycznym.
Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.