1210 (1010) 2015-10-09 - 2015-10-15

Gimnastyczki na medal

W dniach 3-4.10.2015 na terenie ZSSO odbyły się, coroczne Międzywojewódzkie Mistrzostwa Młodzików, w których startowały 34 zawodniczki z województw pomorskiego i zachodniopomorskiego.
Dziewczynki startowały w trzech układach: tanecznym, ze skakanką oraz z obręczą. W wieloboju uczennice gdyńskiej szkoły, IV klasistki spisały się na medal a właściwie na trzy medale, ponieważ zajęły całe podium. Z dużą przewagą punktową złoto zdobyła Zuzanna Ciesielska, srebro Emilia Pacholec oraz brąz Marcelina Mądry. W kolejnym dniu zawodów w finałach układu tanecznego i za skakanką pierwsze miejsce utrzymała Zuzanna Ciesielska, na drugą pozycję awansowała Marcelina Mądry, zaś na czwartym miejscu ze stratą jednej dziesiątej punkta uplasowała się Emilia Pacholec, a w układzie z obręczą zajęła piąte miejsce.Trenerem zawodniczek jest Ewa Gustafsson,choreografem Aleksandra Szulc i Barbara Pituch.
Gratulujemy i życzymy zawodniczkom jak najwięcej tak udanych startów.
Gimnastyczki i trenerki są ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego w Gdyni.