1146 (746) 2014-05-09 - 2014-05-15

Anna Czarniecka najlepszą gimnastyczką artystyczną w kraju

W Indywidualnych Mistrzostwa Polski 2014 w gimnastyce artystycznej, które odbyły się w Iławie w dniach 26 - 28.04. 2014 r. Anna Czarniecka (SGA Gdynia) oprócz zdobycia drugi raz z rzędu tytułu Mistrzyni Polski w wieloboju zdobyła również komplet czterech złotych medali w rywalizacji finałowej.
Czterokrotnie na podium stanęły Marta Kulesza (SGA Gdynia) i Marta Jasińska (UKS Jantar Gdynia). Pierwsza wywalczyła trzy srebrne medale (wielobój, piłka i wstążka) i jeden brąz (obręcz), a druga - dwa srebrne (maczugi i obręcz) i tyle samo brązowych (wielobój i wstążka).
Wśród juniorek najlepsza była zwyciężczyni wieloboju - Natalia Kozioł (SGA Gdynia), która w finałowej rywalizacji zdobyła dodatkowe cztery medale, dwa złote- obręcz i wstążka, srebrny- piłka oraz brązowy w ćwiczeniach z maczugami.
Gratulujemy zawodniczkom i trenerkom ze Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy ulicy Władysława IV 54.