1137 (737) 2014-03-07 - 2014-03-13

Najlepsi w pucharze karate

23.02.2014 r. w Hali Sportowej Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych nr 2 w Wejherowie został rozegrany Pomorski Turniej Karate Tradycyjnego, którego organizatorem był Karate Klub Wejherowo i Okręgowy Związek Karate Tradycyjnego w Gdyni.

W zawodach startowało 238 zawodników z 8 klubów z województwa pomorskiego oraz Akademia Karate Tradycyjnego w Koszalinie i UKS Praga Południe Warszawa.

Reprezentanci Karate Klub Gdynia zdobyli w sumie 18 medali - 3 złote, 6 srebrnych i 9 brązowych, zdobywając w sumie 55 punktów i zajmując w klasyfikacji zespołowej 1 miejsce, ex-eqo z Karate Klubem Wejherowo.
Złote medale w poszczególnych konkurencjach zdobyli Zuzanna Pobłocka (2 medale) i Bartosz Dołotko.
Srebrne medale w poszczególnych konkurencjach zdobyli Mikołaj Stańczuk (2 medale), Paulina Płotka, Dominik Dąbrowski, Kacper Lubiński i Oskar Suchecki.

Brązowe medale w poszczególnych konkurencjach zdobyli Adam Wesołowski (2 medale), Zuzanna Pobłocka, Michał Sztorch, Mikołaj Stańczuk, Igor Stoltmann, Aleksander Guz, Oskar Suchecki i Dominik Bierecki.
Punktowane czwarte miejsca w poszczególnych konkurencjach zajęli Zuzanna Ragan, Maksymilian Wdowczyk, Bartosz Dołodko, Błażej Kowalewski oraz Dominik Bierecki.