1124 (724) 2013-11-22 - 2013-11-28

Gimnastyczki SGA Gdynia liderkami

W rozegranych w Rumi w dniach 16-17.11.2013 r. Drużynowych Mistrzostwach Polski w gimnastyce artystycznej, pierwsze miejsce wśród seniorek zdobyła drużyna SGA Gdynia startująca w składzie: Anna Czarniecka, Natalia Sobolewska. Kolejne miejsca na podium zajęły zawodniczki UKS Jantar Gdynia (Marta Jasińska, Malwina Kozłowska) oraz druga drużyna SGA Gdynia (Marta Kulesza, Joanna Sawicka). Wśród juniorek złoty medal zdobyła drużyna SGA Gdynia, startującą w składzie: Angela Kosoulieva, Natalia Kozioł, Julia Woźniak. Czwarte miejsce zdobył zespół UKS Jantar Gdynia w składzie Julia Wiśniewska, Paulina Mikuła i Angelika Kobylińska.
Wszystkie gdyńskie zawodniczki są uczennicami Szkoły Mistrzostwa Sportowego przy ulicy Władysława IV 54.