1118 (718) 2013-10-04 - 2013-10-10

Medale gdynianek w Szczecinie

Pierwszymi zawodami dla zawodniczek Szkoły Mistrzostwa Sportowego po wakacyjnej przerwie i letnich zgrupowaniach były Ogólnopolskie Otwarte Zawody Uczniowskich Klubów Sportowych w Szczecinie w dniach 28-29 września. Po raz kolejny nasze uczennice stanęły na najwyższych stopniach podium. W kategorii juniorek w wieloboju zwyciężyła Marta Kulesza. Tuż za nią uplasowała się Natalia Kozioł. W finale układu ze wstążką obie zawodniczki zajęły ex aequo 1 miejsce. Na czwartym miejscu w wieloboju uplasowała się Julia Wiśniewska (5 m w finale) a na ósmym Paulina Mikuła (8 m w finale). Bardzo dobrze zaprezentowały się również Paulina Maszota i Angelika Kobylińska. Dla juniorek był to ostatni sprawdzian przed zbliżającymi się za dwa tygodnie Indywidualnymi Mistrzostwami Polski w Dziwnowie. W kategorii juniorek młodszych wystartowało aż pięć naszych uczennic. Najlepiej z nich zaprezentowała się Natalia Wiśniewska zajmując trzecie miejsce zarówno w wieloboju jak i w finale układu z maczugami. Tuż za swoją koleżanką na czwartym miejscu uplasowała się Martyna Truszkowska (2 miejsce w finale). Dalsze miejsca zajęły Paulina Kaczor, Daria Rutkowska oraz Malwina Brzezińska. W klasie III nasza jedyna reprezentantka Julia Skubisz zajęła 7 miejsce w wieloboju.