1110 (710) 2013-08-02 - 2013-08-08

WKS FLOTA kuźnią strzeleckich talentów

Strzelcy sekcji WKS FLOTA odnoszą kolejne sukcesy, zarówno na arenie krajowej jaki i międzynarodowej.
Podczas Finału Ogólnopolskiej Olimpiady Młodzieży w sportach letnich w konkurencji Karabin Pneumatyczny 40 brązowy medal zdobyła Anna Tokarska. To wynik na poziomie I klasy sportowej. W rozgrywkach startowało 59 zawodniczek.
Jej starszy, ale już bardzo utytułowany kolega, Kamil Gersten wywalczył indywidualnie brązowy medal podczas Mistrzostw Europy w strzelectwie, w Chorwacji. W klasyfikacji drużynowej w Pistolecie Dowolnym 60 strzałów Polacy wywalczyli złoty medal, a Kamil okazał się najmocniejszym ogniwem i podporą „złotego TEAM'u".
Indywidualnie brązowy medal w Pistolecie Sportowym 30+30 wywalczyła Joanna Tomala, podopieczna trener Jolanty Samulewicz w Kadrze Narodowej Juniorek, na co dzień szkoleniowca gdyńskiej Floty.
Szkolenie sportowe dzieci i młodzieży wspiera finansowo miasto Gdynia.
Sekcja WKS FLOTA zaprasza do współpracy osoby i firmy zainteresowane sponsoringiem sportowym.
Kontakt: Jolanta Samulewicz, kierownik oraz wiceprezes zarządu sekcji strzeleckiej, tel. 511 766 747.